КОРНУТА СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Дата: 29.08.2023 15:23

Корнута Сергій Анатолійович народився 29 жовтня 1972 року, в місті Оріхів Запорізької області, українець.

В багатодітній сім’ї був старшою дитиною , за ним зростали молодші брат і сестра.

В 1978 році Сергій пішов в перший клас, там і закінчив навчання в 1986 році.

В цьому ж році вступив до Василівського сільськогосподарського технікума, де в 1990 році отримав диплом зоотехніка.

З 1990 року по 1992 рік проходив службу у лавах Радянської армії.

До переїзду в Лисогірку, Сергій працював в різних галузях.

В Лисогірку Запорізької області переїхав в 2009 році, тут він і зустрів свою кохану Ірину. Молодята жили в цивільному шлюбі, виховували сина жінки від першого шлюбу. Сергій дбав про сина з повагою та любов’ю, був справжнім наставником. Після закінчення школи , хлопчик також пішов дорогою батька, став ветеринаром, ким в даний час і працює. Згодом збулась мрія чоловіка, народилася донечка Гануся, дівчинці йде чотирнадцятий рік, росте справжньою красунею, гордістю батьків.

В цей період чоловік працював в селі в Агрофірмі «Лисогірська», був і доярем і трактористом, сторожем, працював на совість. Далі змінив професію на пекаря на Запорізькому хлібозаводі № 5. Останнім місцем роботи був приватний завод в місті Запоріжжя.

Батьків Сергія вже немає в живих.

З першого дня війни чоловік пішов захищати Батьківщину.

У Сергія були прості земні мрії, виростити дітей справжніми , порядними людьми, і мріяв про життя без війни, але……

07.05.2022 року Корнута Сергій Анатолійович загинув у бою за Батьківщину в н. п. Новомихайлівка Донецької області. Тіло героя так і залишилось на полі бою.

Слава Герою!!!